Wycieczka klas trzecich do Koninek

Dnia 11 października, uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się  na wycieczkę do Koninek koło Poręby Wielkiej, by podczas wspólnych zajęć integracyjno – ruchowych, prowadzonych przez Animatorów Twórczego Rozwoju, odetchnąć od szkolnej codzienności.

Podczas wyjazdu uczniowie wzięli udział w warsztatach „Grafitti plenerowe”, podczas których, ubrani w specjalne kombinezony malarskie,  za pomocą farb i pędzla, stworzyli swoje dzieła –  tzw. „manifestacje”. Nie było łatwo malować na płótnie o tak dużych rozmiarach, jednak trzecioklasiści  poradzili sobie z zadaniem bardzo dobrze.

Wykazali się w pracy nie tylko dużym talentem artystycznym, ale przede wszystkim dojrzałością i pomysłowością.

Uczniowie mieli również okazję podszkolić swe umiejętności ruchowe podczas zajęć choreograficznych „ZUMBA”. Tańce „wycisnęły” z nich ostatnie poty! 😉

Wycieczka byłą bardzo udana. Dostarczyła trzecioklasistom wielu niezapomnianych wrażeń. Nieco zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, powrócili do Krakowa.