Współpraca z British Council

Angielski z British Council w roku szkolny 2019/2020

Od kilku lat British Council organizuje zajęcia dla najmłodszych w naszej szkole. Także w tym roku powstała możliwość zapisania uczniów na dodatkowe lekcje j. angielskiego, które w tym roku służą rozwijaniu kompetnecji językowych i komunikacyjnych. Mają przyuczać do samodzielnej nauki języka oraz uaktywniać kreatywność.

Uczniowie korzystający z  zajęć pewnie tego nie pożałują. Prowadzone są bowiem w sposób ciekawy, z wykorzystaniem różnorodnych metod, ułatwiających przyswajanie wiedzy.

Primary school

Dzieci
7-8 lat

wtorek i czwartek
13:45-14:45

Dzieci
9-11 lat

środa piątek
13:45-15:20

Dzieci, które ukończyły 12 rok życia są zaproszone do skorzystania z ofery kursów Lower Secondary Plus, prowadzonych w siedzibie British Council jak i również w innych szkołach partnerskich na terenie Krakowa.