Żegnaj szkoło!

18 czerwca ósmoklasiści żegnali się ze szkołą. Przygotowali krótki program artystyczny, w którym wyrazili wdzięczność, radość, nutę nostalgii... i swoje nadzieje związane z przyszłością. Żegnali ich nauczyciele oraz siódmoklasiści jako najstarsi uczniowie w szkole.

Jako pierwsi ósmoklasiści po długiej przerwie (w 2000 roku opuścili szkołę ostatni ósmoklasiści, których nie objęła reforma Handkego wprowadzająca gimnazja) jest to rocznik historyczny. Przez trzy lata pełnili obowiązki przynależne najstarszym uczniom w szkole. Zapisali się także przez postawy prezentowane na co dzień: kreatywni, radośni, zaangażowani. Będzie brakowało inicjatywy, którą się wykazywali. Ufamy, że z perspektywy czasu będą mogli powiedzieć, że doświadczenia zdobyte w tej szkole dobrze przygotowało ich do zadań życiowych, które w przyszłości podejmą. Wszystkim życzymy otwarcis się na Bożą opatrzność, która niech ich prowadzi.  Z całego serca życzymy im powodzenia! (foto: Sylwia Bafia)