„Działajcie, nie traćcie czasu, wierzcie, wysilajcie się, ufajcie,
a bez wątpienia ujrzycie rzeczy cudowne”
Św. Aniela Merici
Aktualności
Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

W najbliższą niedzielę, tj. 21 września, o godzinie 11:00 w kaplicy urszulańskiej odbędzie się comiesięczna msza święta w intencji powołań urszulańskich. Odprawi ją dla wspólnoty szkolnej o. Tomasz Rojek OP. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej
Klasy szóste na wycieczce!
W dniach od 12 do 14 września klasy szóste były na wycieczce. Program był bardzo ciekawy. Stwarzał przede wszystkim możliwość poznania życia i twórczości Fryderyka Chopina. W piątek uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie. W sobotę w Żelazowej Woli brali udział w grze terenowej, która przeniosła ich w czasy tego wielkiego kompozytora.
Czytaj więcej
Rok szkolny rozpoczęty
1 września nastąpiło uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Mszy świętej w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła przewodniczył ks. Grzegorz Kosakowski. Potem przeszliśmy do szkoły. Po krótkiej uroczystości w auli przeszliśmy do sal lekcyjnych. Radość ze spotkania przesłoniła smutek, że skończył się czas wakacyjnej laby i trzeba brać się do pracy.
Czytaj więcej
Wyprawka szkolna
Rodzice uczniów klas drugich i trzecich oraz szóstych znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o dofinansowanie do zakupu podręczników w ramach rządowego programu "Wyprawka szkolna". Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Portalu Edukacyjnego miasta Krakowa bądź u pedagoga szkolnego.
Czytaj więcej
Ogłoszenie
Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września. Rozpocznie się od mszy św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej 52 a o godzinie 10:00. Potem nastąpią spotkania: w auli z dyrektorem szkoły i z wychowawcami w klasach. Zapraszamy!
Czytaj więcej
Rok szkolny 2013/2014 został zakończony!
27 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Za łaski otrzymane w minionym roku dziękowaliśmy Bogu podczas mszy św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Klasy I-III otrzymały świadectwa przed Eucharystią, uczniowie z klas IV-VI z kościoła poszli do szkoły po odbiór świadectw.
Czytaj więcej