„Działajcie, nie traćcie czasu, wierzcie, wysilajcie się, ufajcie,
a bez wątpienia ujrzycie rzeczy cudowne”
Św. Aniela Merici
Aktualności
Zaproszenie na konkurs „Mistrz Wypracowań"
Portal www.dyktanda.pl zaprasza na pierwszy, ogólnopolski konkurs, który odbywa się w internecie: „Mistrz Wypracowań". Konkurs potrwa do 22 listopada 2020 r.
Czytaj więcej
Pierwsze spotkanie online z pisarzem
29 września klasa 4b spotkała się online z pisarzem Łukaszem Wierzbickim autorem cieszącej się dużą popularnością książki „Afryka Kazika”. Zadziałała wizja i fonia. Dzięki temu dobrze słyszeliśmy i widzieliśmy. Mieliśmy pewność, że pan Łukasz widzi i słyszy nas. Ucieszyła nas wiadomość, że pracuje nad nową książką.
Czytaj więcej
WYNIKI !!!
28 września odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. W związku z obostrzeniami sanitarnymi to nie my chodziliśmy do urny wyborczej, ale to ona przywędrowała do nas. Na karteczce mogliśmy oddać głos na jednego z kandydatów. Już następnego dnia jasne było, kto zwyciężył.
Czytaj więcej
Egzamin na kartę rowerową.
W dniach 28 i 29 września 2020r. na terenie naszej szkoły odbył się egzamin na kartę rowerową organizowany przez p. Bernadetę Żarnowską. Przystąpili do niego uczniowie klas 6a i 6b.
Dużo emocji wzbudziły testy, przez które większości zdających udało się przebrnąć szczęśliwie. Jeszcze większa ekscytacja towarzyszyła części praktycznej.
Czytaj więcej
KREDKOBRANIE
Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Akcji Charytatywnej Kredkobranie.
Czytaj więcej
Pierwsza Komunia Święta
Tak czekałem na tę chwilę... Te słowa z piosenki na uroczystość pierwszokomunijną dobrze oddają to, co dokonało się w niedzielę 20 września, ponieważ w tym dniu, po długim oczekiwaniu, spowodowanym epidemią, uczniowie klas czwartych przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej.
Czytaj więcej