„Działajcie, nie traćcie czasu, wierzcie, wysilajcie się, ufajcie,
a bez wątpienia ujrzycie rzeczy cudowne”
Św. Aniela Merici
Aktualności
Dzień zawodów w naszej szkole
Dzień Edukacji Narodowej upłynął w szkole pod znakiem festiwalu zawodów. Zarówno nauczyciele, jak i rodzice wykazali się wielką kreatywnością. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, przychodząc do szkoły, aby podzielić się swoim zawodowym doświadczeniem, albo zaprosili uczniów do siebie. Ufajmy, że zwłaszcza tych starszych spotkania te zainspirują do wyboru własnej ścieżki zawodowej.
Czytaj więcej
Wycieczka klas czwartych do Zakrzowa
Wycieczka klas czwartych do Zakrzowa
Czytaj więcej
Wycieczka klas trzecich do Koninek
Dnia 11 października, uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się na wycieczkę do Koninek koło Poręby Wielkiej, by podczas wspólnych zajęć integracyjno – ruchowych, prowadzonych przez Animatorów Twórczego Rozwoju, odetchnąć od szkolnej codzienności.
Czytaj więcej
Msza pierwszopiątkowa
W piątek 4 października odbyły się msze święte z okazji pierwszego piątku miesiąca. Ks. Marcin Wosiek w homilii postawił nam przed oczy patrona dnia - św. Franciszka. Przypomniał fakty z jego życia, podkreślając, że był on osobą troszczącą się przede wszystkim o swoje własne zbawienie.
Czytaj więcej
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami. W piątek, 4 października uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.
Czytaj więcej
Wycieczka do Kurozwęk klasy 5a
Była to wycieczka do Kurozwęk- zwiedzanie kompleksu pałacowo- parkowego z mini zoo i bizon safari. Bardzo urokliwe miejsce w woj. świętokrzyskim.
Czytaj więcej