1% podatku na rzecz szkoły

Akcja „1% dla naszej szkoły”

Nasza szkoła za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” bierze udział w akcji „1% dla naszej szkoły”.

Zachęcamy Rodziców i Sympatyków naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji i dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie.

Wpłacając 1% podatku na rzecz naszej szkoły, wspierają Państwo ją finansowo i przyczyniają się do poprawy warunków kształcenia dzieci.

Jak to zrobić? Wystarczy w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” w zeznaniu podatkowym wpisać numer: KRS 0000052078, będący numerem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „ Małopolska” a następnie w rubryce „informacje uzupełniające” wpisać jako cel szczegółowy: Kraków, Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Krakowie.