„Niech nasze słowa, czyny i postępowanie będą pouczeniem i zbudowaniem dla tych, którzy stykają się z nami.”
św. Aniela Merici

Sukcesy naszych uczniów

 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021

laureatka:

Alicja Waszczuk

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalista:

 Adam Pierzchała

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021

finalista:

Andrzej Seweryniak

KONKURS zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III EDYCJA #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!

Wyróżnienie:

w I kategorii wiekowej klasy I-IV: Marcelina Kania

w II kategorii wiekowej klasy V-VIII: Alicja Rodakowska

IX Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej!

Wyróżnienia:

Konstanty Szyszka; Natalia Rodakowska; Alicja Rodakowska

W XIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagroda:

Julian Rolek

Wyróżnienia:

Paweł Rolek, Helena Sieniawska, Franciszek Suchodolski, Karol Żuwała, Maciej Jabłoński, Marcelina Kania, Wojciech Piwowarczyk, Maria Derlatka,

Maria Filipek, Eliza Pronobis, Aleksandra Szczęśniak

XX Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Juliusza Zarębskiego 2020

Laureat:

Jan Jastrzębski

Konkurs IPN Niezwyciężeni 1920. Obrońcy Ojczyzny

Laureaci:

 Joanna i Krzysztof Haberko

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2021

Wyróżnienia i nagrody

Klasy II-III

Barbara Kubik, Patryk Latocha, Zofia Litra, Malwina Marcisz, Filip Moskała, Filip Opaska, Stanisław Płatek, Paweł Rolek, Aleksandra Sarota, Helena Sieniawska, Franciszek Suchodolski, Weronika Suprewicz, Laura Błocho, Marcin Drożyński, Aleksandra Herbut, Marcelina Zagórska, Jakub Witkowski, Patrycja Pająk, Bartosz Skirliński, Maksymilian Szarawara, Bartosz Turmiński, Wojciech Piwowarczyk, Karolina Seweryn

Klasy IV-VIII

Gabriel Kramarz, Julian Rolek, Antoni Bąbała, Jan Szczurek, Konstanty Szyszka, Michał Godawski, Mateusz Strzeboński, Krzysztof Kosiba, Karol Derlatka, Wojciech Krawczyk

 

Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka 2019/2020 – dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego zorganizowany przez oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki (rozstrzygnięcie w roku szkolnym 2020/2021)

Laureaci:

Mateusz Strzeboński kl. VIb, Karol Przewięźlikowski kl. VIIb

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „RADOŚCI I BOLEŚCI ŚW. JÓZEFA” z okazji Roku Jubileuszowego św. Józefa

Wyróżnienie:

 Eliza Żarnowska

VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

Wyróżnienia:

 w kategorii SP praca plastyczna Ada Bysiek

w kategorii piosenka Alicja Rodakowska

W XIV Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagrody:

Jabłoński Maciej, Rajca Maria

Wyróżnienia:

Aleksandra Bigaj, Maria Hurnik, Julia Żak, Anna Bigaj, Olga Dubinin, Zofia Piwowarczyk, Franciszek Suchodolski, Aleksandra Wójcik,

KONKURS LITERACKI „NA TATRZAŃSKIM SZLAKU” XVI EDYCJA 2020/2021 - Radosne wędrowanie w Tatry

Laureat:

Michał Styrna VIIIa

Międzynarodowy Konkurs Literacki "Twórcza Polska i Polonia"

Laureatka:

 Kaja Kieferling VIII b

Małopolski Konkurs Recytatorski "Spóźniony Słowik"

Laureaci:

Antoni Rojek III a

Józef Plechawski III a

XVII Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”

Laureaci:

Maria Staszków VIII b

Alicja Janik VIII a

 

Gratulujemy!