Wymiana w ramach projektu Erasmus+

Zagraniczne wyjazdy uczniów, nauczycieli i kadry w celach edukacyjnych. Akcja ta wspiera szkoły i inne organizacje działające w obszarze edukacji szkolnej, które chcą zorganizować mobilności edukacyjne dla uczniów i pracowników szkół.

2023/24

Move and Demand Healthier Food – An Erasmus + project on healthy habits and physical activity

More information/więcej informacji https://sites.google.com/xtec.cat/healthystylehealthylife/home

Partnerzy projektu: szkoły z Turcji i Hiszpanii.

2022/23

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 159 na WTŻ

BE FOR CHANGE – The overall goal – of the project is to make participants to understand the importance of social cohesion in a multicultural world.

Partnerzy projektu: szkoły z Turcji i Grecji. Nasza szkoła jest koordynatorem projektu.

More information

2022/23

Title the Best Tip for Healthy Diet: “Cook It Yourself and Keep Away from Fast Food”

Partnerzy projektu: szkoły z Chorwacji i Turcji. Koordynatorem jest nasza szkoła.

2019/20 2020/21 2021/22

Fighting Cyber bullying with some Blue, Used, Old and New Actions B.U.O.N.A.

Partnerzy projektu: szkoły z Włoch, Portugalii i Turcji. Koordynatorem projektu jest szkoła we Włoszech.

Relacje z wymian

Wymiany ze szkołami urszulańskimi

Od roku szkolnego 2017/2018 nasza szkoła nawiązała współpracę ze szkołami urszulańskimi zagranicą:   L’école primaire Blanche de Castille w Nantes oraz St Ursula’s Convent School w Londynie. W ramach niej organizowane są wymiany uczniów, które służą podzieleniu się doświadczeniami, wzajemna inspiracja, jak praktycznie wcielać w życie fundamentalny dla szkół urszulańskich ideał SERVIAM budować więzy.

Wymiana z St Ursula’s Convent School w Londynie

St Ursula’s Convent School to rzymskokatolicka szkoła średnia dla dziewcząt, położona w dzielnicy Greenwich w Royal Borough of Greenwich w Londynie w Anglii.

Wymiana ze L’école primaire Blanche de Castille w Nantes

Zamknęliśmy drugę edycję wymiany ze szkołą Blanche de Castillie. Ufamy, że doświadczenie z wszech miar dobre będzie w nas pracować, zachęcając nie tylko do dalszego podtrzymywania kontaktów, ale także do odkrywania piękna ideału SERVIAM.